سؤالات متداول پرسیده شده

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید، سوال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

خدمات کافه محتوا چیست؟

کافه محتوا برای سهولت تولید محتوا در هر بستری بوجود آمده است و شما میتوانید برای تولید محتوای خود در هر بستری، نظیر اینستاگرام، یوتیوب، وبسایت و یا هر پلتفرم دیگری از امکانات کافه محتوا بهره ببرید.

امکانات کافه محتوا چیست؟

از امکانات کافه محتوا میتوان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • یک لوکیشن جذاب برای همایش و یا کلاس های تا 20 نفره شما
  • یک استودیوی حرفه ای برای ضبط تیزر ها در کل محتوای شما
  • دارای امکان استودیو مجازی برای برگزاری رویداد های شما به صورت زنده در یک محیط کاملا مجازی و از پیش طراحی شده با طراحی های متنوع
  • دارای امکانات صوتی و تصویری حرفه ای در کنار سیستم نورپردازی حرفه ای
  • استودیو کاملا آکوستیک برای افزایش کیفیت محتوا های شما
  • دارای 300 متر فضای زیبا با لوکیشن های متنوع برای تولید محتوا های متنوع برای بستر های آنلاین شما
  • تدوین حرفه ای محتوا های تولید شده توسط شما برای افزایش زیبایی و گیرایی محتوای شما

 

قیمت های کافه محتوا به چه صورتی است؟

قیمت ها به صورت حدودی در هر کدام از مواردی که در منو مشاهده میکنید قرار داده شده تا شما بتوانید یک دید و یا یک رنجی از قیمت های کافه محتوا را در دست داشته باشید. ولی نکته خوب کافه محتوا اینست که برای افزایش کیفیت تولید محتوا در ایران، بستر آن را در بالا ترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن قرار داده تا بتواند در آینده نچندان دور در میان تولید کنندگان محتوا حرفی برای گفتن داشته باشد.

چه میدانید که باید ما بدانیم ولی نمیدانیم؟ 🙂

اگر کسب و کاری دارید و یا روی برند شخصی خود کار میکنید، شما نیاز به این دارید تا محتوای با کیفیت درست کنید تا مخاطبان شما نتوانند روی دست شما کسی را پیدا کنند و خیلی راحت بتوانند به شما اعتماد نمایند. تجهیزات با کیفیت گران است و اگر اول راه هستید و هزینه خرید تجهیزات تاپ را ندارید، کافه محتوا در کنار شماست تا با کم ترین قیمت، بهترین ها را در اختیار شما قرار دهد.

از ما بپرسید ...

آیا سوالی دارید؟